Deklaracja Członkowska

Link do pobrania deklaracji – deklaracja członkowska 2016


Członkowie LGD Sektor
Abramczyk Janusz Klaudiusz społeczny
Babula Piotr społeczny
Bartosiewicz Krystyna społeczny
Bielawska Irena gospodarczy
Bielawska Natalia Oliwia społeczny
Bielawski Piotr społeczny
Chachaj Henryka społeczny
Cytryniak Józef społeczny
Czerwiński Igor społeczny
Delega Maciej – „VESPERA” gospodarczy
Drachal Władysława Barbara społeczny
Drągowski Jerzy społeczny
Dydo Agnieszka społeczny
Fryszkiewicz Teresa społeczny
Fundacja Obrońców Ojczyzny „Pancerze i Skrzydła” – reprezentant: Bryś Paweł Maciej społeczny
Gołąbek Stanisława społeczny
Gmina Garbatka–Letnisko – reprezentant Gminy: Dorota Michałowska publiczny
Gmina Głowaczów – reprezentant Gminy: Bojarska-Siębor Justyna publiczny
Gmina Gniewoszów – reprezentant Gminy: Edyta Kultys publiczny
Gmina Grabów n/Pilicą – reprezentant Gminy: Zdzisław Karaś publiczny
Gmina Kozienice – reprezentant Gminy: Magdalena Dębiec publiczny
Gmina Magnuszew – reprezentant Gminy: Barbara Sobota publiczny
Gmina Sieciechów – reprezentant Gminy: Mirosława Pachocka publiczny
Gontarek Barbara społeczny
Gontarska Wiesława społeczny
Gordat Grzegorz społeczny
Górka Alicja Janina gospodarczy
Górka Mirosław Stanisław społeczny
Grajper Marianna społeczny
Grudzień Stanisław społeczny
Grzęda Sławomir gospodarczy
Gugała Artur gospodarczy
Iwańczyk Sylwester społeczny
Janeczek Edyta Wiktoria społeczny
Jóźwik Marcin gospodarczy
Kalbarczyk Anna – reprezentantka Spółki z o.o. „Wareckie Sady” gospodarczy
Karaś Janusz społeczny
Kłos Marcin społeczny
Kondeja Józef społeczny
Kondeja Krystyna społeczny
Kowalczyk Stanisława społeczny
Kuna Eugenia społeczny
Kurasiewicz Zbigniew społeczny
Kwaśnik Joanna społeczny
Luśtyk Irena społeczny
Luśtyk Małgorzata społeczny
Luśtyk Radosław społeczny
Mańturzyk Michał społeczny
Miejsko-Gminny Klub Sportowców Obronnych „Hamer” – reprezentant: Żak Remigiusz społeczny
Ochotnicza Straż Pożarna w Gniewoszowie – reprezentant: Dela Piotr społeczny
Ostrowski Janusz społeczny
Pawlak Urszula Teresa społeczny
Piechota Artur społeczny
Podsiadła Maria społeczny
Potacki Tomasz – Zakład Piekarniczy gospodarczy
Rębiś Małgorzata społeczny
Sadownik Małgorzata Katakrzyna społeczny
Sarwa Władysław społeczny
Starostwo Powiatowe Kozienice – reprezentant: Andrzej Jung publiczny
Stowarzyszenie „GRABO” – reprezentant: Bogumił Teresa społeczny
Stowarzyszenie „Nasz Region Kozienicki” – reprezentant: Wysocki Roman społeczny
Stowarzyszenie „Słowik” – reprezentant: Krawczyk Władysław społeczny
Stowarzyszenie „Porozumienie dla Rozwoju” – reprezentant: Przedniczek Krzysztof społeczny
Stowarzyszenie „Porozumienie na Rzecz Rozwoju Ziemi Kozienickiej” – reprezentant: Węgrzycki Wojciech społeczny
Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Pokolenia” – reprezentant: Suska Agnieszka społeczny
Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. 22 Pułku Ułanów Podkarpackich – reprezentant: Kibil Paweł społeczny
Stowaszyszenie Kobiet Ziemi Kozienickiej – reprezentant: Wójcicka Mirosława społeczny
Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju Wsi „Nasze Dzieci” – reprezentant: Marzena Rusinek społeczny
Strzelczyk Euzebiusz społeczny
Styś Leokadia społeczny
Sygocka Marzanna Dorota społeczny
Szczepanowski Dariusz – „Dablex” gospodarczy
Śledź Genowefa Janina społeczny
Śmietanka Izabela społeczny
Wąchocka Barbara Krystyna społeczny
Wdowiak Bernard Marian społeczny
Wieczorek Aleksandra społeczny
Wieczorek Paweł gospodarczy
Wołos Andrzej społeczny
Wołos Jolanta społeczny
Wysocka Bożena społeczny
Zawodnik Barbara Krystyna społeczny
Zawodnik Dariusz społeczny
Zielińska Marlena społeczny
Zieliński Andrzej Szymon społeczny
Żulewski Wiesław gospodarczy
Żulewski Wojciech społeczny