Firma „Witamina” szczyci się wieloletnią tradycją w komponowaniu szerokiej gamy surówek. Powstała w 1995 roku w Mniszewie i od tamtej pory dba o ustawiczne podnoszenie jakości.

W ofercie firmy znajdziemy surówki, lunche, sałatki, dania gotowe oraz kwaszonki. Produkty idealnie pasujące do każdego, nawet najbardziej wyszukanego dania. I takie, które najlepiej smakują “solo”.

Od 2003 roku firma postępuje zgodnie z wymaganiami i normami HACCP. Wszystkie surówki są produkowane bez stosowania środków konserwujących, sztucznych środków barwiących i zapachowych, co pozwala zachować naturalne wartości smakowe i odżywcze surowców. Zatem żywność jest zdrowa i bezpieczna.

Produkty firmy ZPH „Witamina” dostarczają organizmowi wystarczającą ilość naturalnych witamin: A, B, C i E. Ponadto surówki zawierają beta-karoten, kwas foliowy, błonnik oraz węglowodany.

Wysoka jakość i doskonałe walory smakowe wyrobów uzyskiwane są poprzez użycie świeżych i wyselekcjonowanych warzyw oraz wykorzystanie oryginalnych receptur oraz nowoczesnej technologii.

ZPH „Witamina” ma na swoim koncie kilka sukcesów:

  • Certyfikat „AGRO POLSKA” 2003,
  • Certyfikat „AGRO POLSKA” 2004,
  • Zwycięzca Konkursu „SPOSÓB NA SUKCES” 2003,
  • Zwycięzca Konkursu POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI 2004 za produkt MARCHEWKA Z GROSZKIEM-danie gotowe,
  • Najlepszy Produkt SURÓWKA WARZYWNA na VI MAŁOPOLSKIEJ GIEŁDZIE SPOŻYWCZEJ.

ZPH „Witamina”
Mniszew 38
26-910 Magnuszew
Telefon: (48) 622 09 40
http://witamina-zph.pl/
e-mail: info@witamina-zph.pl