10 grudnia 2023 r. Koło Gospodyń Wiejskich w Borku “Nasz Borek” zorganizowało spotkanie opłatkowe, które było jednocześnie okazją do świętowania pięciu lat istnienia koła. To był magiczny wieczór pełen ciepła, radości i wzruszeń.

Były życzenia, dzielenie się opłatkiem i kolędowanie, co dodatkowo umiliło nam tę wyjątkową chwilę. Nie zabrakło również pysznych potraw wigilijnych, które były okazją do dzielenia się smakami i tradycjami naszych domów.

To był także moment refleksji nad minionymi pięcioma latami działalności koła. Podsumowanie tych lat pokazało, jak wiele udało się zrobić, ile radości i wspólnych chwil przyniosło nam ich działanie, również to sfinansowane ze środków LGD „Puszcza Kozienicka”.

Z okazji pięciolecia działalności KGW „Nasz Borek”, Prezes Zarządu LGD „Puszcza Kozienicka”, Irena Bielawska, została zaproszona na jubileusz, gdzie złożyła najserdeczniejsze życzenia. Wyraziła życzenie, aby kolejne lata obfitowały w liczne inicjatywy realizowane przez KGW na rzecz lokalnej społeczności, przynosząc satysfakcję członkom koła oraz zdobywając uznanie mieszkańców. Dodatkowo, przekazała upominek na ręce przewodniczącej KGW, Danuty Błażyńskiej.

Z tego miejsca  w imieniu Zarządu  i Pracowników biura chcielibyśmy z całego serca podziękować Wam za współpracę oraz zaangażowanie podczas organizacji wielu przedsięwzięć i projektów na szczeblu naszego powiatu i życzyć kolejnych jubileuszy.