Gmina Sieciechów może się pochwalić realizacją kolejnego projektu grantowego współfinansowanego z LGD „Puszcza Kozienicka”.

Tym razem operacja dotyczyła opracowania i wydania folderu oraz albumu promującego gminę.

Projekt został złożony w ramach naboru grantowego „Promowanie obszaru objętego LSR poprzez imprezy, wydarzenia i warsztaty wzmacniające kapitał społeczny obszaru LGD”, w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszaru Wiejskich na lata 2014-2020.

Kwota udzielonego wsparcia przez LGD „Puszcza Kozienicka” wyniosła 12 726 zł.

Album pt „Gmina Sieciechów. Zapraszamy” – to wydawnictwo promujące dziedzictwo kulturowo – historyczne gminy. Znajdziemy w nim również informacje dotyczące walorów przyrodniczych gminy, rolnictwa czy kultury. Całość, jak na album przystało okraszona jest pięknymi zdjęciami, wykonanymi także z lotu ptaka.

Drugie wydawnictwo to folder, zawierający najistotniejsze informacje dotyczące gminy. To rodzaj „ściągawki”, która pozwoli nam nie tylko na zapoznanie się z walorami turystycznymi gminy, wydarzeniami społeczno – kulturalnymi, ale również umożliwi sprawne dotarcie do informacji, dzięki zamieszczonym aktualnym danym kontaktowym.

Obydwie publikacje udostępniane będą oczywiście bezpłatnie.

A więc cytując autora – serdecznie zapraszamy do odwiedzenia gminy Sieciechów!!!