
Drogie Mamy,
Bycie Mamą to wyjątkowa rola – pełna troski, cierpliwości, codziennych wyzwań i małych chwil, które pozostają w sercu na zawsze. To niekończąca się lista obowiązków, ale także najpiękniejsze momenty pełne uśmiechu, rozmów i bliskości.
Z okazji Dnia Matki życzymy Wam:
Dziękujemy za Wasze wielkie serca, siłę, dobre słowo i ciepło, które tworzy rodzinę oraz naszą lokalną społeczność.
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam!
Z serdecznymi pozdrowieniami
Zespół Lokalnej Grupy Działania „Puszcza Kozienicka”