Zakład masarski Sławomira Grzędy prezentuje szeroki asortyment tradycyjnych wędlin, produkowanych według staropolskich receptur bez dodatków oraz konserwantów.
Firma powstała w 2009 roku i od tamtego czasu zyskuje coraz to nowe rzesze klientów.

Od początku istnienia zakład skupia największą uwagę na oferowaniu najwyższej jakości produktów. W ofercie firmy każdy znajdzie „coś dla siebie”. Szeroki asortyment mięsa (wieprzowe, wołowe, cielęce, drób), wyroby kanapkowe i garmażeryjne, kiełbasy cienkie, kiełbasy grube, wędzonki oraz wędliny podsuszane.

Wyroby wędliniarskie wytwarzane przez Pana Sławomira cechuje przede wszystkim starannie dobrany surowiec, pozyskiwany od najlepszych hodowców, świeżość i doskonały smak. Zaś niepowtarzalna nuta smakowa powstaje dzięki zastosowaniu naturalnych, świetnie dobranych przypraw oraz ścisłej kontroli procesów produkcji.

Sprzedaż wyrobów prowadzona jest przez sieć własnych sklepów firmowych. Wyrobami, z których słynie zakład Pana Słwomira jest Szynka kozienicka oraz Schab.

Szynka Kozienicka wytwarzana jest według starej, niezmienionej receptury, w oparciu o tradycyjne surowce. Marynowana w specjalnej mieszance przypraw i ziół, wędzona w dymie z drzew liściastych – urzeka swoim naturalnym smakiem.

Schab z zakładu Pana Sławomira charakteryzuje się ogromną soczystością i delikatnością. Tradycyjny aromat i smak schabu jest uzyskany dzięki dopracowanemu przez lata procesowi peklowania oraz wędzenia. Idealny na ciepło, ale także na zimno, pokrojony na cienkie plasterki zadowala podniebienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Swoje wyroby Sławomir Grzęda prezentuje podczas różnorodnych festynów i imprez promujących lokalne produkty.

W 2015 roku Zakład masarski Sławomira Grzędy zajął I miejsce w konkursie Regionalny Znak Jakości.

Sławomir Grzęda Zakład Masarski “Masarnia”
ul. Parkowa 1
26-902 Grabów nad Pilicą
tel. 692 798 682