GOH PRO Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji świeżo wyciśniętych, pasteryzowanych soków z owoców pod wdzięczną nazwą „Sok, że szok”. Zakład od 2010r zlokalizowany jest we wsi Janów, w jednym z najbardziej czystych regionów Polski – w granicach obszaru Europejskiej Sieci Ekologicznej NATURA 2000 – Ostoja Kozienicka. To specjaliści w tłoczeniu owoców zarówno na małą jak i dużą skalę.

GOH PRO Sp. z o.o. to przede wszystkim świeżo wyciśnięte soki, z doskonałej jakości owoców. Niesłodzone, naturalnie mętne, bez konserwantów i barwników. Prawdziwa orzeźwiająca bomba witamin i minerałów prosto z owoców. Eliksir zdrowia, który eliminuje wolne rodniki i eliminuje toksyny dostarczając cennych składników. Poprawia stan serca i naczyń krwionośnych oraz działa przeciwwirusowo.

Soki powstają dzięki metodzie tłoczenia na zimno, po czym podlegają pasteryzacji w temperaturze 80 stopni. Dzięki nowoczesnym technologiom firma wykorzystuje całe owoce, a tym samym wszystkie cenne składniki do stworzenia produktu niezwykle bogatego w błonnik.

W ofercie firmy goszczą soki tłoczone z jabłek, aronii, gruszek, porzeczek i śliwek. Dodatek mięty doskonale odświeża i zapewnia przyjemne uczucie orzeźwienia. A trawa cytrynowa nadaje nie tylko orzeźwiający, cytrynowy aromat, ale działa również relaksująco.

Kompozycje poszczególnych składników to nie przypadkowy wybór, ale celowe działanie, by uzyskać sok wartościowy, najwyższej jakości. O niepowtarzalnym smaku, kolorze, który zachęca, by sięgnąć po kolejną szklankę wybranego soku, dodawać energii i również wyśmienicie smakować.

W ofercie firmy znajdziemy również usługowe tłoczenie soku z własnych owoców. To świetny sposób dla tych, którzy posiadają własne owoce lub markę soków, natomiast nie posiadają własnej produkcji.

GOH PRO Sp. z o. o.
Janów 44
26-900 Kozienice
Tel. 48 611 00 03
Dział sprzedaży: 733 460 200