Multi-Smak jest jednym z największych producentów surówek i sałatek warzywnych w regionie kozienickim. Firma działa na rynku od ponad 20 lat.

W ofercie firmy znajdują się produkty, których głównym składnikiem są świeże, najwyższej jakości warzywa takie jak: kapusta biała i czerwona, kapusta pekińska, marchew, por, seler, papryka, ogórek i cebula.

Produkty firmy charakteryzują się małym stopniem przetworzenia. Surówki przygotowywane są domowymi metodami, doprawiane wyłącznie naturalnymi przyprawami, bez żadnych substancji konserwujących.

Dzięki odpowiedniej strategii firma szybko reaguje na zmieniające się trendy i skutecznie wdraża nowe produkty, również te dla klientów o wysublimowanych gustach.

W 2013 roku firma rozpoczęła produkcję mętnych soków owocowych, warzywnych i owocowo warzywnych pod marką Smak Natury. Soki mętne charakteryzują się tym, że ich produkcja odbywa się bez obróbki enzymatycznej, klarowania i filtracji. Dzięki temu zawierają one znacznie więcej bioaktywnych polifenoli i związków przeciwutleniających, zmniejszających szansę wystąpienia wielu chorób.

Firma produkuje także soki świeże jednodniowe i soki naturalne pasteryzowane. Głównym składnikiem soków świeżych jest najlepszej jakości marchew. Natomiast soki naturalne produkowane są głównie z jabłek z dodatkiem innych owoców takich jak: maliny, żurawina, aronia, czarny bez, rabarbar, pigwowiec, truskawki, jak również warzyw – buraczków czerwonych i marchwi.

W 2015 roku firma poszerzyła swoją działalność o produkcję owoców i warzyw mrożonych pod marką Multi-Frozen. W ofercie znajdują się: mrożona truskawka odszypułkowana i z szypułką, mrożona wiśnia z pestką i bez pestki, mrożona papryka, por i inne warzywa.

Multi – Smak
26-910 Mniszew 36
tel.: (48) 621 90 41
fax: (48) 621 95 00
e-mail: info@multismak.pl
www.multismak.pl