Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów regionalnej i tradycyjnej żywności do udziału w Festiwalu Produktów Regionalnych „Sielskie Smaki”. Wydarzenie jest nową inicjatywą targową, która odbywać się będzie w dniach 5-7 kwietnia br. w Centrum Targowo – Kongresowym Global Expo przy ul. Modlińskiej w Warszawie.

Główną ideą imprezy jest ożywienie świadomości konsumentów oraz przypomnienie im o pięknie i smaku tradycyjnej, regionalnej kuchni.

Zainteresowanym producentom proponujemy bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego, prezentację swoich produktów oraz ich sprzedaż. Pytania prosimy kierować na adres: adriana.jakubowska@mazovia.pl, nr tel.: 22 59 79 374.

Zainteresowanych udziałem w Festiwalu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 1 marca br. pocztą tradycyjna, na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres: adriana.jakubowska@mazovia.pl.

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, a także udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Formularz zgłoszeniowy – POBIERZ