Dnia 12 grudnia br. odbyło się posiedzenie zarządu LGD “Puszcza Kozienicka”, które połączone było ze spotkaniem opłatkowym. 

Poza Członkami Zarządu LGD “Puszcza Kozienicka” w spotkaniu udział wzięli także przedstawiciele lokalnych władz z obszaru powiatu kozienickiego. Spotkanie przebiegało w wyjątkowej świątecznej atmosferze i miało dwie istotne części: podsumowanie działań zrealizowanych przez Stowarzyszenie w 2023 roku oraz prezentację planów na nadchodzący rok 2024. Razem spojrzeliśmy wstecz, doceniając nasze osiągnięcia i zastanawiając się, jak jeszcze lepiej służyć naszej społeczności w kolejnym roku.

 

Niezwykle serdeczne było również dzielenie się opłatkiem oraz świątecznymi upominkami, które przygotowali własnoręcznie pracownicy biura. To symboliczny gest, który jeszcze bardziej umocnił więzi między nami, podkreślając wartość wspólnoty i solidarności.

Dziękujemy wszystkim Członkom Zarządu oraz przedstawicielom lokalnych władz za zaangażowanie, współpracę i wspólną radość. Niech te świąteczne chwile napełnią Was ciepłem i dodadzą energii do realizacji kolejnych celów na rzecz lokalnej społeczności w nadchodzącym roku. 

Życzymy Wam radosnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!