Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie „Radomskie Centrum Przedsiębiorczości” realizuje projekt „Pakiety edukacyjne dla mazowieckich seniorów”, dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Projekt przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 55 rok życia, mieszkają na terenie województwa mazowieckiego i chcą podnieść swoją wiedzę w wybranym zakresie nauki lub zainteresowań. To uczestnicy wybierają miejsce, czas i tematykę wykładów. Organizator, w ramach wybranego pakietu edukacyjnego, zapewni ciekawego, inspirującego i cieszącego się renomą i uznaniem wykładowcę, który poprowadzi bezpłatnie dla grupy seniorów spotkanie lub wykład. Tematyka poszczególnych spotkań zależy wyłącznie od zainteresowań i oczekiwań grupy.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów przez seniorów uczestniczących w spotkaniach i wykładach.

Do składania zgłoszeń zapraszamy zarówno formalne organizacje i podmioty działające na rzecz osób starszych, jak również grupy nieformalne, skupiające aktywnych seniorów, którzy niezależnie od wieku starają się podnosić swoją wiedzę i umiejętności. Dokonanie zgłoszenia jest bardzo proste, zawiera minimum wymaganych formalności, a korzyści z udziału w projekcie ogromne.

Temat wykładu może zostać samodzielnie określony przez grupę seniorów lub wybrany spośród tematów już realizowanych w ramach projektu, a dostępnych na naszej stronie internetowej pod linkiem:

http://srcp.radom.pl/aktualnosci,51,pakiety-edukacyjne-jaki-temat-wybrac,836,159

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej organizatora www.srcp.radom.pl oraz w załączonych do niniejszego maila „Zasadach realizacji projektu”. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Biurem Projektu:

Stowarzyszenie „Radomskie Centrum Przedsiębiorczości”
Ul. Żeromskiego 51
26-600 Radom
Tel. (48) 360 00 46
e-mail: rcp@radom.net

Zasady realizacji projektu

Formularz zgłoszeniowy – Grupa Nieformalna

Formularz zgłoszeniowy – Grupa Formalna