Szanowni Państwo,

W związku z otrzymanymi pytaniami dotyczącymi opublikowanego w dniu 15.07.2019 zapytania ofertowego na organizację i obsługę dwóch wizyt studyjnych w ramach projektu „Kreatywna wieś – dobre praktyki na obszarach wiejskich” Zamawiający udziela odpowiedzi.

 Pytanie 1) Czy jest możliwość, aby tłumacz pełnił rolę pilota? Innymi słowy czy może na wyjazd jechać 1 osoba czy muszą być 2?

Odpowiedź:

Tłumacz nie może pełnić funkcji pilota/opiekuna merytorycznego. To oznacza, że na wyjazd muszą jechać dwie osoby.

Pytanie 2) W zapytaniu nie piszą Państwo o ilości wizyt podczas każdego wyjazdu. Czy jest jakaś zakładana minimalna ilość wizyt podczas każdego wyjazdu? W szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia nie widzę informacji na temat.

Odpowiedź:

  1. Kreatywna wieś- dobre praktyki w UE – Tyrol/Austria:

Ilość odwiedzanych obiektów: min 8

  1. Kreatywna wieś- dobre praktyki w Polsce – województwo kujawsko – pomorskie – Gęsinowy Szlak Kulinarny

Ilość odwiedzanych obiektów: min. 7

Pytanie 3) Zapytanie odnośnie wyżywienia. W opisie zamówienia jest mowa o śniadaniu(bufet), śniadaniu (prowiant), obiedzie, kolacji, kolacji (prowiant). Czy śniadanie-prowiant i kolacja- prowiant mają być uwzględnione tylko w dniu, w którym nie ma zwykłego śniadania i kolacji czy jest to opcja codzienna? W szczególności chodzi o śniadania-prowiant, czy jest to opcja zamiast śniadania w hotelu czy jako drugie śniadanie?

Odpowiedź:

Śniadanie – prowiant oraz kolacja – prowiant mają być uwzględnione tylko w dniu, w którm nie ma zwykłego śniadania i kolacji w hotelu. Śniadanie – prowiant jest to opcja zamienna zamiast śniadania w hotelu, nie jest drugim śniadaniem.