W sobotę 23 lipca 2017 roku, na placu szkolnym przy ZPO w Sieciechowie odbył się festyn z okazji Dni Gminy Sieciechów. Festyn, który nasze stowarzyszenie miało zaszczyt współorganizować.

Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał wójt Marian Czerski, który życzył wszystkim udanej zabawy. Nie obyłoby się również bez podziękowań dla sponsorów oraz współorganizatorów imprezy, wśród których znalazła się prezes stowarzyszenia Irena Bielawska.

Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę. W programie znalazło się mnóstwo atrakcji. Występy dzieci i młodzieży z terenu gminy, które nie tylko zaprezentowały muzyczne aranżacje znanych utworów, ale również kabaretowe skecze. Następnie na scenie pojawił się młody wokalista Paweł Rydz, który zaczarował wszystkich swoim talentem.

W kolorowy świat cygańskich rytmów wprowadził wszystkich występ zespołu LIZA i Cygańskie Gwiazdy, który porwał publiczność do tańca. Wieczorem przyszedł czas na główną gwiazdę – koncert zespołu disco polo SILVERS i wspólną zabawę, przy dźwiękach zespołu CDN.

Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej — galerii —